statystyki szczegółowe

Aktualności

UKS Ruch Chorzów - AKS Mikołów 2-3 (0-0)

• autor: AkademiaAKS, 2014-09-17 20:55

skład: Zibi - Pablo, Misiek, Borys (zawodnik meczu), Szeregowy, Wowi, Okruch, Olicz, Michu, Max, Goldi

Dzisiaj wszyscy z uśmiechem wracali z Chorzowa. Może mecz nie był za piękny, na co wpływ miał na pewno stan boiska, ale pokazaliśmy dzisiaj, że potrafimy grać do końca. Stosując się do porad Pana Tomka, wszyscy zawodnicy po stracie gola na 1-2 zagrali jeszcze lepiej - a pamiętamy jak reagowaliśmy na stracone gole w poprzednich spotkaniach ... Pierwsza połowa wyrównana z kilkoma okazjami dla obu zespołów. Po przerwie trafia Wowi z głowy, ale potem tracimy pechowe bramki. Nikt się jednak nie poddaje i w końcu Michu trafia gola z woleja, ale sędzia odgwizduje dla nas karnego bo chwilę wcześniej ręką zagrał przeciwnik - na szczęście pewnie trafia Maks i wracamy do gry. Pod koniec meczu ładną indywidualną akcje przeprowadza Borys i jak rutynowy snajper posyła piłkę obok bramkarza ...